Bize Ulaşın : +90 (232) 111 11 00
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

1995 tarihinden bu yana bulunduğumuz sektörde yer alıp, 2005 yılında TAÇ YILDIZ YAPI OTOMASYON SİSTEMLERİ firmamızı kurduk. Sektöründe tecrübesi ve uzman teknik kadrosu ile projelendirme, uygulama, danışmanlık ve servis alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetini sürdürmektedir.
Dünya bu sektörün öncülüğünü yapan iddialı firmaların ürünlerini estetik, güvenli ve ekonomik olarak siz değerli müşterilerin hizmetine sunmaktadır.
 
Taçyıldız Alüminyum
"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" anlayışımız doğrultusunda eksiksiz otomatik kapılar için çalışıyoruz. Biz TAÇ YILDIZ YAPI OTOMASYON Ailesi olarak bugüne kadar yaptıklarımızdan gurur duyuyor, yapacaklarımızın heyecanını bugünde yaşıyoruz.
 
Taçyıldız Alüminyum
Teknolojiyi insan yararına en doğru, en hızlı ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla sürekli araştırma içindeyiz.
Güven ve estetiğin buluştuğu noktada yapıcı fikirlerimizi birinci sınıf işçilik ve ileri teknoloji ile konfora dönüştürüp kalitede, hizmette e yenilikte sektörümüzde öncü olmak hedeflerimizdendir.
Kurulduğumuz günden bu yana "titiz ve kaliteli hizmet ilkemizden" ödün vermedik, vermiyoruz.
En son teknoloji ürünü dünya markalarından oluşan geniş ürün yelpazesi İzmir Bölgesi ve deneyimli dağıtım kanalları aracılığı ile Türkiye çapında kullanıcılarrının hizmetine sunmaktayız.

Toplam 127260 Tekil Ziyaret